
16 / 161
Předctava jak je kočárek velikej....řekla bych že je spíše od 1,5 do 3 let
Tak jsi ho nakonec sehnala?? Já ti psala, že dle mě je taky docela malý na to, že výrobce uvádí od 3let, no ale asi na to má každý výrobce jiný názor, jak jsou dnes děti ve 3 letech velcí.
17. únor 2013
to je paradni kocarek 🙂 moc hezka oslavicka
24. únor 2013
Taky jsem o něm uvažovala, ale prý se s panenkou překlápí? jaká je vaše zkušennost?
8. bře 2013
rebeca321
autor@hojda Asi záleží jak je opotřěbovanej,zatím drží dobřě,ale když jsem ho viděla na fotce dost mně nadchnul,po dodání zásilky a otevřění krabicemdocela sklamání,.....strašně křěhkej,prtatej.....za ty penízky určitě pořídí člověk lepší kočárek.Malá z něj byla ale unešená🙂Jako hezkej je🙂dorazil těsně před narozeninkama,mít více času vrátím spátky
8. bře 2013
no ale fakt nádhernou barvičku má! a co to je za miminko? to je tam na knop!