icon
80 / 161
avatar

Aha...jedu pozpátku 😀 To je asi ten váš hotel, že 😀

10. črc 2013
avatar

Jééé Kotva, tam jsme byli s manžou ještě před svatbou a děsně se nám tam líbilo, že bychom příští rok letěli i se Sárinkou a sestrou.

11. črc 2013
avatar

To je Bulharsko?

13. črc 2013