Zimní setík :-))) Opět růžovej
muzu poprosit o odkaz?dekuji
13. pro 2013
rebeca321
autor@kvetinysluneckova Určitě,písnu do IP
13. pro 2013
nádhera, můžete mi také poslat odkaz?děkuji
13. pro 2013
Já jsem jí vzala taky tu růžovou s černou kytkou..jsem na ní zvědavá 🙂 Už jí máte doma? Nám přijde do konce týdne 🙂
17. pro 2013
Tak už jí máme taky doma...malá jí dneska dostala k svátku 🙂
21. pro 2013
Je nám trošku větší, ale alespoň nám bude déle...je opravdu moc hezká 🙂
23. pro 2013

Krásný, kde se dá sehnat?