Dneska máme přesně 3-měsíce!!!To to,ale letí!!!!Úplně bych jí uláskovala kočičku malou!!!!
rebeca321
autorDěkujem moc Veru 🙂 !!!
17. kvě 2010
Taky opožděně gratulujeme, rostete jako z vody 🙂
22. kvě 2010
Už???To,to letí...🙂
25. kvě 2010
rebeca321
autorStrašně,den co den🙂Je to takový kouzelný stvořeníčko,pořád se smějem......kukučkujem a vyžadujem si pozornost.....je to krásny když tolik v nímá.....milujem vodu,koupání...... 🙂
25. kvě 2010
gratulujeme🙂