icon

Dneska máme přesně 3-měsíce!!!To to,ale letí!!!!Úplně bych jí uláskovala kočičku malou!!!!

avatar

gratulujeme🙂

16. kvě 2010
avatar

Děkujem moc Veru 🙂 !!!

17. kvě 2010
avatar

Taky opožděně gratulujeme, rostete jako z vody 🙂

22. kvě 2010
avatar

Už???To,to letí...🙂

25. kvě 2010
avatar

Strašně,den co den🙂Je to takový kouzelný stvořeníčko,pořád se smějem......kukučkujem a vyžadujem si pozornost.....je to krásny když tolik v nímá.....milujem vodu,koupání...... 🙂

25. kvě 2010