Koupili jsme Probiotické kapičky,jelikož brečíme a trpíme na bolesti bříška.Pevně doufáme,že nám pomohou!!!!!
rebeca321
autorPadne 19hod a chudinka malá brečí a brečí,ten pytlíček pořídím.Dneska jsme síce plačkali,ale bylo to o hodně klidnější.Řekla bych,že ty kapičky začínaj pomáhat!!!!Není nad to,mít doma spokojené a vysmáté miminko!!!!
30. dub 2010
Je to tím Umkem..Některé děti špatně snáší Um stravu......Chudinka malá.Snad se to zlepší...
25. kvě 2010
rebeca321
autorNo tím UM určitě ne,nás to zlobískovalo už u MM a to od toho prvního měsíce a to jsem se z jídlem opravdu hlídala🙂
25. kvě 2010
Ali nám hodně pomohly nahřáté pecičky (pytlík s peckama), vydrží to hodně dlouho teplé a Nelince to vždy pomohlo. Mají ho v DM a stojí asi kolem 80kč tak to kdyžtak taky zkuste....