icon

Nell dostala předčasný dáreček k 1.narozeninkám:-))) A to svůj vlastní pokojíček🙂)))

avatar

jeeee, ta se ma 🙂

24. led 2011
avatar

@endie Ráno vstane a už maže,je spokojená,jak tam má spoustu hraček🙂🙂.-)

24. led 2011
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar

fotečku, fotečku🙂

24. led 2011
avatar

@elviie Juju,úrčitě sem něco hodím,pokud se MK nebude sekat🙂Je síce malinkatej,ale stačí🙂🙂.-)

24. led 2011
avatar

Jééé!!! Parádička! Honem nám ho ukažte 🙂)

26. led 2011
avatar

to se má🙂

31. led 2011
avatar

Ty jooooooooooooo...to bude překvápko a krásný dáreček. 🙂 Jinak přejeme všechno nejlepší k dnešnímu svátku. Hlavně hodně zdravíčka a šťastnou maminku a tatínka 🙂 Velká GRATULACE od Vendul a Natálky 🙂

2. únor 2011
avatar

@venuska Děkujem holky,máme radost že ste si vzpoměli🙂.-).-)

2. únor 2011
avatar

Nellince přejeme krásné narozeniny!!! A samozřejmě všecičko nejlepší, ať dělá mamce a tatínkovi pořád jen radost! 🙂

16. únor 2011
avatar

Nellince přejeme jen to nej...pořádně spolu ty první narozeniny v životě oslavte!!! Ať je pořád jako sluníčko a slouží jí zdravíčko....posíláme pusu 🙂

16. únor 2011