Nell dostala předčasný dáreček k 1.narozeninkám:-))) A to svůj vlastní pokojíček🙂)))
fotečku, fotečku🙂
24. led 2011
Jééé!!! Parádička! Honem nám ho ukažte 🙂)
26. led 2011
to se má🙂
31. led 2011
Ty jooooooooooooo...to bude překvápko a krásný dáreček. 🙂 Jinak přejeme všechno nejlepší k dnešnímu svátku. Hlavně hodně zdravíčka a šťastnou maminku a tatínka 🙂 Velká GRATULACE od Vendul a Natálky 🙂
2. únor 2011
Nellince přejeme krásné narozeniny!!! A samozřejmě všecičko nejlepší, ať dělá mamce a tatínkovi pořád jen radost! 🙂
16. únor 2011
Nellince přejeme jen to nej...pořádně spolu ty první narozeniny v životě oslavte!!! Ať je pořád jako sluníčko a slouží jí zdravíčko....posíláme pusu 🙂
16. únor 2011
jeeee, ta se ma 🙂