red_cabbage
21. únor 2019
50 

Testování aviváží Silan

Děkujeme modrému koníkovi za možnost otestování aviváží Silan. Díky tomuhle testování už vím, které vydrží i sušičku a které, naopak, u nás moc neprošli.

Obdrželi jsme 5 různých aviváží:

1. Silan Aromatherapy

2. Silan Sensitive

3. Silan Supreme

4. Silan Parfume Pearls - Fresh Joy

5. Silan Parfume Pearls - Magic Affair

A jak který v testu dopadl, se dočtete v tomhle článku, stejně tak i u ostatních testerek 🙂

Silan Aromatherapy - u nás tahle kokosová vůně obstála na jedničku. Určitě v naší domácnosti nebyla naposledy. Krásná vůně kokosu vydrží na prádle i po usušení v sušičce. Objem 1,8 l.

Silan Sensitive je dětská vůně, která je pro mě až moc silná. Děti po ni nemají ale žádnou vyrážku, ani si nestěžovali na silně vonící prádlo. Ale pro mě je to opravdu moc navoněné na to, že je to pro miminka.

Silan Supreme velice mile překvapil. Čekala jsem nějakou silnou vůni, ale ne, jeho vůně je jemná, sladká a název Romance krásně vyjadřuje jeho romanticky růžovou barvu a vůni. Myslím, že v naší domácnosti se s ním též nepralo naposledy.

Silan Perfume Pearls - Fresh Joy: Tyhle perličkové aviváže u mě moc oblíbené nejsou, protože se dávkuji přímo do bubnu pračky a jelikož nikdy nestihnu nasypat prvně perličky, a pak dát prádlo, tak mě vyhovují více tekuté aviváže. Tahle vůně je taková svěží, ale na mě dost silná.

Silan Perfume Pearls - Magic Affair: Zato tyhle fialové perličky voní tak krásně květinkové, že kdyby se prodávali tekuté, tak by byly moje oblíbené.

Tenhle test nám dal přímo to, co jsem očekávala. Konečně jsem našla správné aviváže, u kterých mi vůně vydrží i přes usušení prádla v sušičce.
PS: vydržela aviváž i sušička...

Děkujeme koníkovi za to, že nás vybraly a my budeme kupovat dále aviváže Silan Aromatherapy a Supreme 🙂

#test_silan

#recenze

    @red_cabbage Niki prosím který aviváže vydrželi i sušičku? Kokos a Supreme?
    27. únor 2019
    @medvide30 vydrzeli vsechny, nektere min nektere vic
    28. únor 2019