redakce
9. črc 2019
431 

Pohodový festival s dítětem? Jde to!

Vyrazit na letní festival s dítětem bylo do nedávna ještě tabu, ale dnes už je to všechno jinak. Na festivalu Pohoda je pro rodiny s dětmi vytvořená zóna s minimálním hlukovým smogem, ve které rodiče i jejich ratolesti najdou vše, co potřebují. Pokud se i vy chystáte na festival, pořádně se na to připravte.

Image title

I když se hygiena na festivalech rapidně zlepšuje, myslete i na vlastní dostatečné zásoby. Kromě základních hygienických potřeb, včetně plenek a vlhčených ubrousků, nezapomeňte na náplasti či mastičku proti štípancům. Pokožka dítěte je citlivější než ta naše. A přestože předpověď počasí zrovna neodhaduje vysoké teploty, delší čas strávený na ostrém letním sluníčku by mohl vašemu drobečkovi spálit pleť. Proto myslete na opalovací krém s adekvátním faktorem vhodným pro děti. Pokud s sebou nechcete tahat velké obaly na kosmetiku, které zabírají zbytečně moc prostoru, můžete kosmetické přípravky přelít do mini recyklovatelných nádobek, které najdete například i v PEPCO prodejnách. Se sluníčkem je samozřejmě spojená i vhodná pokrývka hlavy nebo dětské sluneční brýle.

Image title

Určitě nezapomeňte ani na oblíbenou hračku či dudlík. A kdyby vám přeci jen nestačily hračky, které jste si s sebou přinesli, nezoufejte! V PEPCO stanu, který najdete ve Family parku, budou připravené workshopy na principu Montessori techniky s přírodní tématikou. S jejich pomocí se rodiče mohou naučit rozvíjet zručnost svých drobečků.

 „My v PEPCO chápeme vzdělávání a rodičovskou pohodu jako důležité faktory pro šťastnou a soudržnou rodinu,“ říká Nikoleta Bobeničová, Country Marketing Coordinator pro Slovensko a Českou republiku. 

Image title

Montessori pedagogika je ucelený systém určený pro výchovu a vzdělávání dětí. Díky tomuto zajímavému stylu učení má dítě radost z objevování nových věcí, posiluje se jeho sebevědomí a osobní spokojenost. Montessori pedagogika umožňuje dítěti, aby se svobodně rozhodlo, jakou aktivitu bude dělat, a učí ho porozumět svým potřebám, soustředit se a najít svůj vnitřní klid a harmonii. S tím bude společnosti PEPCO na letošní Pohodě pomáhat Únia materských centier, jejíž zástupkyně se představí na workshopech dvakrát denně.

V čase mimo workshopů bude stan PEPCO přístupný rodinám a dětičky si v něm můžou hrát. Vy si na chvilku odpočinete a po splnění jednoduchých úkolů můžete od nás získat i dáreček pro svá zlatíčka. A zábavu si určitě užijete i s dřevěným PEPCO vozíkem, ve kterém můžete povozit svoje děti.

Image title

Buďte připravení i na chladnější počasí a mějte v zásobě rezervní oblečení, pláštěnky, případně holínky.

Chcete ještě víc tipů, jak se co nejlépe připravit na festival? Najdete je ve skupině PEPCO, nízká cena tě vždy přivolá! 

----

Tento článek vyšel s podporou PEPCO

  No tak na Pohodu by som teda svoje deti fakt netahala, to je proste jedinecna prilezitost na odreagovanie s kamosmi pri dobre hudbe.
  Aj rodicia maju pravo na oddych bez deti.

  9. črc 2019

  Já bych teda taky děti na festival nebrala. Jako se člověk omezí a sedí s ditetem doma. Pro mě je to záležitost pouze dospělých.

  9. črc 2019

  @dolfina ale ved je tam aj specialny program pre deti, divadla, atd..

  10. črc 2019

  @vladienka
  Ale ved to robim 362 dni v roku,program detom.Navyse su aj vyslovene detske festivaly.Za mojich mkadych cias sa decka na pohodu netahali a bolo to super pre vsetkych.Tym myslim batolata.

  10. črc 2019

  @trdelnik234 ak nechcete tak nemusite, ja by som malu vzala max poobede a vecer aby bola doma ale ja som skor narazala na pani vyssie, podla ktorej su festivaly len pre dospelych..

  10. črc 2019

  @vladienka Já jsem asi nebyla ani na jednom. Jenom ta míra hluku mi přijde nevhodná. Ale nikoho samozřejmě nesoudim. Každý jak uzná za vhodné, a když se vám tam s dětmi líbí tak jen dobře.

  10. črc 2019

  @dolfina detom na festivaloch davaju sluchatka.. ja som s malou este nebola, pred nou sme chodili hodne hodne na festivaly

  10. črc 2019

  @vladienka Tak ono je to parádní vyžití, akorát pro ty děti mi přijde méně vhodné. Jinak určitě festivaly jsou super.

  10. črc 2019

  @vladienka ja souhlasim.Navic,pokud budu s ditetem ve stanu,neuziju si kapely na podiu,takze jit na festival pro mne pak postrada smysl.Ale jinak samozrejme zajimava myslenka a urcite nekdo vyuzije.

  11. črc 2019

  super festival kde si odpočinou rodiče i děti je Zazracna planeta Zeme v becovske botanicke zahrade....ale spis pro alternativce, bio, eko....
  https://www.facebook.com/zazracnaplanetazeme/

  13. črc 2019