Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
redakce
9. črc 2021
120 

Poradna o autosedačkách. Ptejte se odborníků.

Dodržování pravidel silničního provozu je, samozřejmě, alfou a omegou bezpečné jízdy. Nicméně, čert nespí, proto je důležité dbát na bezpečnost pasažérů i jinak, než jejich pilným studiem. Každý zodpovědný řidič ví, že každé dítě, které neměří více než 150 cm a neváží více než 36 kg, musí být za jízdy automobilem umístěno v autosedačce. Není však autosedačka jako autosedačka. Na trhu je spousta druhů a typů, s různými vlastnostmi, proto není výběr vůbec snadný. Naopak, rozhodnout se, jestli pořídit posměrnou nebo protisměrnou, s pětibodovým nebo tříbodovým bezpečnostním pásem, nebo kdy je ten správný čas vyměnit autosedačku skupiny 0+ za větší, je občas pěkně náročné.

Proto jsme pro vás, ve spolupráci s Centrem autosedaček, vytvořili Poradnu o autosedačkách, kde vám Karel Sekereš a jeho tým, zodpoví zvídavé dotazy, pomůže s výběrem a poradí při pochybnostech při výběru autosedačky. 

Vaše otázky týkající se výběru autosedaček, můžete pokládat v nové Poradně o autosedačkách. Stejně jako ve všech ostatních poradnách na Modrém koníku jsou vaše otázky anonymní a zdarma.

Mějte krásný den a bezpečná cestování autem!
Modrý koník 

Začni psát komentář...

Odešli