píše tatínek: 9 měsíců uteklo strašně rychle a dnešní den se stal přelomovým. V 10:22 se nám narodil císařským řezem Honzíček měří 48 cm, váží 3100 gramů a je naprosto nádherný.Další info už napíše maminka az bude moci
Moooc gratulujeme 🙂 !!!
20. srp 2010
Jupí! gratuluju! 😉
20. srp 2010
jé strašně moc gratuluju--)))
20. srp 2010
Rennu moc moc gratuluju. 🙂
20. srp 2010
taky mooc gratuluju! rodicum i babicce;)!
20. srp 2010
Gratulka!!!
20. srp 2010
:'-) su z toho uplně dojatá, toho svého asi obrečím jak želva. velká gratulace.
20. srp 2010
to je tak hezky napsaný 🙂)) Velká gratulace at jste oba v pořádku a všichni pohromadě doma
20. srp 2010
veliká gratulace 🙂
20. srp 2010
congratulation 🙂
20. srp 2010
rennu
autordekujeme
20. srp 2010
moooc gratuluju,preju kupu zdravicka a pohody!! 🙂
21. srp 2010
Obrovská gratulace 🙂 a hlavně hodně zdravíčka, jak mamince tak malému 🙂