icon

píše tatínek: 9 měsíců uteklo strašně rychle a dnešní den se stal přelomovým. V 10:22 se nám narodil císařským řezem Honzíček měří 48 cm, váží 3100 gramů a je naprosto nádherný.Další info už napíše maminka az bude moci

avatar

Obrovská gratulace 🙂 a hlavně hodně zdravíčka, jak mamince tak malému 🙂

20. srp 2010
avatar

Moooc gratulujeme 🙂 !!!

20. srp 2010
avatar

Jupí! gratuluju! 😉

20. srp 2010
avatar

jé strašně moc gratuluju--)))

20. srp 2010
avatar

Rennu moc moc gratuluju. 🙂

20. srp 2010
avatar

taky mooc gratuluju! rodicum i babicce;)!

20. srp 2010
avatar

Gratulka!!!

20. srp 2010
avatar

:'-) su z toho uplně dojatá, toho svého asi obrečím jak želva. velká gratulace.

20. srp 2010
avatar

to je tak hezky napsaný 🙂)) Velká gratulace at jste oba v pořádku a všichni pohromadě doma

20. srp 2010
avatar

veliká gratulace 🙂

20. srp 2010
avatar

congratulation 🙂

20. srp 2010
avatar
rennu
autor

dekujeme

20. srp 2010
avatar

moooc gratuluju,preju kupu zdravicka a pohody!! 🙂

21. srp 2010