rollova
autorDěkujeme🙂 ...jen mela byt u něho i Anicka ☹😢
23. kvě 2017
@rollova chapu...😔Anicka se na vas diva a opatruje vas...😉👼Jste stejne super zena,jak to zvladate..👏👏Ja bych byla na prasky s mou hlavou..Klobouk dolu..😉
23. kvě 2017
rollova
autor@baruskaaa14 ono mi nic jinyho nezbyva.. a kdyz se Kubíček poprve usmal na nekoho jineho,tak jsem to obrecela a chytla se za hlavu. On sam byl z toho špatný..skoro 9 mesicu ji citil vedle sebe a pak ja jsem jen brecela...Takze jsem to nezvladala. Ja mam taky špatnou hlavu..jsem dost nervak,ale musim se snažit. Mohe deti jsou moje vsechno, ikdyz je to obcas dost náročný. Ale dekuji 🙂
24. kvě 2017
rollova
autorDěkujeme holky
24. kvě 2017






Vsechno nej ne nej Kubickovi..😉