icon
4 / 6
avatar

To je jako nebe s mráčky, že? 😢

23. kvě 2017
avatar
rollova
autor

Ano a tam andelicek...nemohla jsem ji vynechat 😢❤

23. kvě 2017
avatar
rollova
autor

Bude na každým dortu ..❤

23. kvě 2017
avatar

Ti je síla... Jsi statečná. Aspoň že máš Kubíčka. Klobouk dolů. ❤

23. kvě 2017