rollova
autorPo návštěvě to mel červený a od te doby..coz bylo vcera trápí a ted to ma takovyhle
29. srp 2017
No je to osklivy :( radsi bych nekam zasla at na to koukne mudr :(
29. srp 2017
takhle dopadnu, když si holím nohy na sucho......
29. srp 2017
Bobek, snad neco nechytl od nekoho z plaste
29. srp 2017
Zkuste to na noc namazat imazolem nebo sudocremen a dejte fenistil kapky nebo zyrtek, zodac, pokud mate doma. Uvidíte ráno jak to bude vypadat.
29. srp 2017
Já měla pásovej opar a vypadalo to podobně...nejdřív jen červenej flek, pak se vylily tyhle puchýřky...
29. srp 2017
Rekla bych,ze to ma podrazdene z toho strojku..
29. srp 2017


Neni to pasovy opar? Nebo impetigo? Jela bych asi na pohotovost.. mel to az po nasteve? Za jak dlouho mu to vylezlo?