Můj syn se konečně "rozmluvil" říká ďaďa... Táta je nadšený, myslí, že to znamená Táta... ale co si budem povídat, je jasný, že to znamená Máma 😀
tak to je jasné 😀 M si bude muset ještě počkat 😀
14. bře 2016
U nás je ďáďa děda 🙂
14. bře 2016
Gratuluju, Margita jen krici a rika Hele 😀
14. bře 2016
14. bře 2016
Prej konečně rozmluvil, v 8 měsících 😀 Klaudinka se konečně rozmluvila, ve 2 letech 😀 hahaha 😀
14. bře 2016
😀 😀 Máš recht.