Tak ani 3.pokus o mimi nedopadnul:(( 2.Ket.negativní
pláču tu s tebou ach jo svět je nespravedlivej
bojujte a vyhrajete, co nějaký bylinky co by tomu pomohli?
a asi není možné že by to nepoznali že jsi třeba málo? Já se v tomhle nevyznám tak se omlouvám za otázky. Vysvětlíš mi na čem jste byli?
aha já že těm zkratkám moc nerozumím ale nevzdávejte to
Reni, je mi to moc líto. Dopaldy jsme obě stejně a tak jsme tomu věřily, viď..já už to teď vzdala, musím se trochu vzpamatovat, začít myslet na něco jiného a časem se uvidí...
hele četla jsem tu článek od jedné paní a jí se nedařilo otěhotnět uměle a přišli na to že má nemocnou štítnou žlázu, že embryjka se jí proto nedrží
U mě taky zjistili na začátku těhotenství problém se štítnou žlázou a žádné příznaky jsem neměla, tak mi nasadili prášky a ty beru stále.
hele já mám jen příznaky že nepřiberu ikdybych chtěla jestli najdu tu paní s tím článkem no a je tam i jméno doktora který jim pomohl ale je z olomouce
a vyžádej si na tu štítnou žlázu
takhle se jmenuje, zkus si to přečíst bellka
Renčo,díky že jsi mě přidala mezi přátelé🙂Já se musím dohrabat k fotečkám a taky si nějaký dám a taky si tě zvolím za přítele🙂Díky moc mě to potěšilo🙂)))
ahojky tak co kdy budete zase bojovat?
to je mi líto