Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
safira.b
30. zář 2010

Být maminkou

Když jsem na TT těstu viděla druhou čárku, moje pocity se daly těžko popsat. Po prvním zklamání, mnou spíše zmítal strach a někde v koutku duše i radost, kterou jsem se bála projevit. Každý uzv byl pro mě stres a strach, abych  neslyšela tu hroznou větu, nebije srdíčko. Postupem času jsem začala věřit, že naše miminko je bojovníček a že to všechno zvládneme zdárně až do konce. Jak se mi zvětšovalo bříško stále více jsem si začala uvědomovat, že jsem vážně těhotná a že mi pod srdcem roste nový život. První lechtání v bříšku bylo nezapomenutelné. To o sobě naše holčička dala poprvé vědět a těhotenství  už pro mě nebylo tak imaginární, ale více a více reálné.

Milovala jsem Sabinku už v bříšku, ale až se narodila miluji ji ještě víc. Takovou láskou, že bych za ni i dýchala. Každý její úsměv mě naplňuje neskonalou radostí. Moje srdíčko se chvěje štěsím. Její spící klidný obličej je pro mě jako pohlazení na duši. Její hřejivá kůže, a vůně je pro mě jako ten nejdražší parfém na světě. Je to značka která má jedinečné složení. Její projevující se hlásek je jako ta nejhezčí hudba pro mé uši a i když z té její pusinky někdy vychází pořádny řev, nevyměnila bych to za nic na světě. Její oči jsou obrovské zároveň tak bezelstné, jsou to oči človíčka který ještě nikdy nelhal a nezažil sklamání. Jsou to dvě průzračné studánky, které mi vhání slzy do očí. Dívají se na mě tak zamilovaně když pije z mého prsu nebo když ji hladím. Těma svýma krásnýma očima mi říká jak moc mě má ráda. Je neuvěřitelné, že jsem ji 9měsíců nosila pod svým srdcem je to jeden nepopstatelný nádherný zázrak.

Mít dítě je prostě zázrak. Jeden nádherný jedinečný a kouzený zázrak. Až se mě jednou někdo zeptá co pro mě bylo v životě nejkrásnější tak vím co odpovím. Narození mého dítětě, přivonění k její sladké kůži a první polibek na její čelíčko. To byl ten nejkrásnější zážitek.

Všechny matky jsou bohaté, když milují své děti. Nejsou chudé, ani ošklivé, nestárnou. Jejich láska je tou nejkrásnější radostí.

  Krásné!

  30. zář 2010

  Opravdu moc krásně napsané....lépe bych to nenapsala....🙂....dětičky jsou prostě našim životem...🙂

  30. zář 2010

  Safi i slzička mi ukápla...vystihla jsi to přesně🙂

  1. říj 2010

  Nádherné, úplně jsem si vybavila své pocity, když jsem kojila malého, ze začátku jsem u toho plakala štěstím, že nás potkalo něco tak nádherného.Ten pocit trvá už 4 roky a brzy budeme mít to štěstí ho násobit. Ať vám vaše holčička dělá jen samou radost.

  2. říj 2010

  To je tak krásně napsaný, že mi tečou slzy. Nádhera.

  16. říj 2010

  jo zarámovat a pozlatit...nádhera.-)ú

  29. zář 2012

  Tak přes slzičky na to špatně vidím,ale krásně jsi to vystihla,každá správná maminka to takhle cítit má.🙂

  30. zář 2012

  Kéž bych se toho zdárného konce dočkala, už ani tomu moc nevěřím i když jsem znovu těhotná, všeho se bojím ☹. Je fakt že v dnešní době donosit a porodit zdravé dítě je opravdu jen snad zázrak. Blahopřeji k uskutečněnému snu !!! 🙂) k tvé milované kočičce

  30. zář 2012

  Krásně napsané🙂Děkuji Bohu, že tenhle nádherný pocit štěstí z mateřství, jsem mohla prožít pětkrát.Z miminek už vyrostly, ale jsou to moje zlatíčka 🙂

  30. zář 2012