Dobrý den, mám už 3 roky sníženou funkci štítné žlázy. Napřed jsem brala Euthyrox, teď Letrox. Od zjištění štítné žlázy mám strašně špatné vlasy. Jsem z toho zoufalá. Vlasy mám zkrepatělé a vzhledově nezdravé. Měla jste to také některá? A nějaká rada, jak vlasům pomoct? Moc děkuji za odpovědi.
Měla, dokud se ti neustálí hodnoty hormonu tak s tím nic moc neudelas.
15. čer 2022
Nechala bych si udelat komplet krev, nicmene je to ruzne.. me ted zas extremne padaji, ale krev je cajk 🤷🏻♀️
15. čer 2022
O vlasy je potreba pecovat i zevne. Kvalitni vlasova kosmetika nejlepe od kadernika ze salonu, nechat si poradit s péčí.
15. čer 2022
Já má právě opak ty vlasy rostou jak pohnojene 😂😂 zadopadne vliv na to má hladina hormonů,nebo ti nesedí zrovna ten leteox. Nekolisaji ti výsledky ? Jinak obecne doporučení jsou vitamíny, nic moc není no.