MS to neholdá vzdát ale já taky ne 🙂
saminomimino
autorcollette děkuji moc 🙂
5. srp 2010
Jé vy se taky snažíte 🙂 Tak držím palečky, ať to vyjde co nejdřív... my začínáme tento měsíc, tzn. za pár dní 😉
20. srp 2010
saminomimino
autor@misha82 Děkuji- no snažíme už po čtvrté,začínám být mírně zoufalá ale snad už to tentokrát vyšlo,máme po ovu a snad bylo snažení úspěšné,MS čekám koncem měsíce.Vám taky držím palečky ať je to napoprvé!!
20. srp 2010
To je tak hezky řečený:o) Moc držím pěsti!