icon

Dotaz trochu mimo téma - máte tu někdo airbank? Jak jste spokojeni?

avatar

Já mám a jsem spokojená moc 🙂

4. zář 2013
avatar

manzel ma a zatim ok,, ma tam sporici i bezny ucet

4. zář 2013
avatar

mám a budu rušit...

4. zář 2013
avatar

já mám a jsem neskutečně spokojená... Lepší "banku" neznám 😉

4. zář 2013
avatar

@marky0503 Marky a proč?

4. zář 2013
avatar

Taky mám oba účty a super

4. zář 2013
avatar

poplatkům, i když jsou to malé částky, tak ale jinde mám vše zadarmo se stejným úrokem na spořáku

4. zář 2013
avatar

@marky0503 A jaké poplatky máš na mysli? .

4. zář 2013
avatar

@marky0503 myslíš třeba výběr z cizího bankomatu? Protože jiné poplatky tam snad ani nejsou ne?

4. zář 2013
avatar

@terezz870 @sammaelka jj, výběry z cizího bankomatu...stěhujeme se na vesnici a tak chci mít výběry z jakéhokoli zdarma 😉

4. zář 2013
avatar

@marky0503 Jasny, tak jestli casto vybirate 🙂 Ja jsem v Praze, takze bankomaty Airbank tu mam, ale zjistila jsem, ze vybiram tak jednou za dva mesice 😀

4. zář 2013
avatar

@terezz870 no jsou měsíce, kdy bankomat nepotřebuju, ale další měsíc vyberu tak 6x 😀

4. zář 2013
avatar

máme a největší spokojenost -)

4. zář 2013