Dotaz trochu mimo téma - máte tu někdo airbank? Jak jste spokojeni?
manzel ma a zatim ok,, ma tam sporici i bezny ucet
4. zář 2013
mám a budu rušit...
4. zář 2013
já mám a jsem neskutečně spokojená... Lepší "banku" neznám 😉
4. zář 2013
Taky mám oba účty a super
4. zář 2013
poplatkům, i když jsou to malé částky, tak ale jinde mám vše zadarmo se stejným úrokem na spořáku
4. zář 2013
máme a největší spokojenost -)
4. zář 2013
Já mám a jsem spokojená moc 🙂