icon

Ahoj holky zajímala by mě asi jen taková hloupost... ale každý posila podle mě skoro stejne smsky když se mimco narodí jako ve stylu... narodila se ta a v to s míry tolik a v čase atd ... chtěla bych nějakou originální zprávu jak malá přijde na svět. Ať lidi i trosku třeba pobaví a není jako každý jina smska když se mimco narodí. Jestli mate nějaké typy a nebo co jste rozesilaly vy a podělite se tak budu moc rada 🙏🏼☺️ Děkuji ❤️

avatar

Mě třeba posílala kamarádka toto 🙂 v první chvíli když sem četla začátek sem si myslela ze si někdo spletl číslo a musela sem se smat😀
Dne (datum) v (cas) hodin jsem se rozhodl/a ukončit svou plaveckou kariéru a stal/a jsem se suchozemcem. Těší se na vás (jméno a příjmení), s vahou () g a ()cm. Konečně se nám povedlo něco, co má hlavu a patu !! Máma a Táta

16. říj 2018
avatar

Leti zpráva z porodnice, že je nás o jednoho více. Uteklo to jako nic,(jmeno) křičí z plných plic. Je na světě teprve chvíli, vykoukl na nas v (čas) hod. s (kg) kily a k tomu (delka) centaku, oba jsou v pořádku.

16. říj 2018
avatar

hackuju se...snad nevadí..

16. říj 2018
avatar

@adelka4505 jezis ale tohle je skvely 😂 skoda, ze jsem rodila pred mesicem 😂 kvuli tomu jdu klidne do tretiho ditka 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

16. říj 2018
avatar

Ja jsem neposilala nic. To je dost originalni 🙊

16. říj 2018
avatar

Já si myslím, že jsou situace, kdy není potřeba být originální. Osobně mám nejradši ty SMS, kde se vyloženě jen píše, že se narodilo miminko a že má takové jméno. Protože to je od srdce a je to psané v době největších emocích. Většinou brečím hned jak tu SMS otevírám. 😊 Ale vůbec to nemyslím zle, jen můj pohled na věc. Pokud byste chtěli něco vyloženě vtipného, tak mě docela baví "Výsledek našich amatérských genetických pokusů se jmenuje...." 😊

16. říj 2018
avatar

U nás tato 🙂 Všichni slyšte novinu, máme větší rodinu! Dneska večer byl ten čas (×××) kdy další přišel mezi nás.
Je to malý uzlíček 50cm, 3 320 g říkáme mu Toníček

16. říj 2018
avatar

ja teda mela na obe deti predpripravenou smsku a jen sem doplnila udaje....
Nalejte si sklenku, Jirik uz je venku(vaha/mira). Prisel na sve pred chvilinkou (cas) za tatkou a za maminkou.
A u male... Nejkrasnejsi ze vsech darku, dava zivot do kocarku. Vedle nas ted tise dycha, nase radost, nase pycha. Eliska(mira/vaha/cas).

16. říj 2018
avatar

Manžel teď posílal obyč sms,akorát psla, že má 3260kg a 50m.
Poprvé se překlepl a pak už to psal všude 🙂

16. říj 2018
avatar

Jednou jsem dostala SMS ve stylu: dnes jsme obdrželi balíček o vel. a váze. Máme mu říkat Tomík. Na případné reklamace nebude brán zřetel. Tak nějak.

16. říj 2018
avatar

My jsme posilali..Dnesni den se do našich srdcí zapíše už navždy. Narodila se nám dcera ....jméno,vaha atd. Prislo mi to krásné a výstižné ☺

16. říj 2018
avatar

My měli ,,Ahoj ahoj všem, už vykoukla jsem z bříška ven. Málo je mě málo, 3150g vazím a 50 cm měřím. Jmenuji se Viktorka a moc se na vás těším. S mamcou jsme obě v pořádku.
Manžel to vymyslel před porodem a jen doplnil míry

16. říj 2018
avatar

Kamarád posílal: Konečně se mi podařilo vytvořit něco, co má hlavu a patu. Jmenuje se Eliška.
Mě se to upřímně líbilo- jednak má pravdu 😉 a jednak mě nějaký cm a přesný čas vůbec nezajímají, básničky nemám ráda.
Ale to už použil on, tak se ráda inspiruji!

16. říj 2018
avatar

Díky

18. říj 2018