@kristinandbaby já mám krásné kojici podprsenky z funbaby.cz mám je i s krajkou i normální jsme fakt spokojena. Košili tak nemám 🤔
Kojicí košile jsem kupovala tady a velká spokojenost 😉
https://www.vasespani.cz/tehotenske-kosilky/
A na nákupy jsem si vedla Excelovskou tabulku.. i s cenami a dodavateli 🙂
29tt a nemám ještě nic krom pár kousků koupených v Lidlu/Pepcu a kočárku😁😁
Ostatní oblečení mám v krabici, chybí mi vanička, věci do porodnice, nakoupit ještě nějakou zasobu plenek, vyměnit pokoje.....
@mischalinka take si to dělám v excelence. Teda ceny a značkami mě nenapadlo 🤔 není to lepší radši nepočítat kolik to stalo 😅
@sany6444 To teda 😂
@kristinandbaby koukněte na košile od firmy Jožánek - mám dvě (růžovou a modrou) a jsem s nimi moc spokojená i materiál je moc prima. Později jsem si ještě dokupovala kojící triko a Nosicí svetr 🙂
Končím 35tt a nemam jeste nic hotovo 😁😁 jeste mi chybi par věci dokoupit 😁 Ale do příštího týdne by mělo byt hotovo 😁
@filotka Dekuju, ja mela Jozanka po prvnim porodu a mela jsem vyhrady, tak patram dal😊
Ja jsem zacala chystat mesic pred terminem 😅
Tak jdu na to 😅💪🏻
@mischalinka a jak tam sedí velikosti? Nevím jestli objednat L nebo XL.
@petronelas Jestli váháš, vzala bych určitě větší ;)


Taky by se mi siklo 😄
Mimochodem ja jsem se ted ujala ukolu sehnat normalni peknou kojici kosili bez ziraf a medvidku a kojici podprdu, co nevypada jako padak😂