icon

😅😅
Tak konečně otevřou školy. Děti narozený ve znamení Štíra budou chodit do školy každé liché pondělí a sudý čtvrtek od devíti do tří hodin. Děti, jejichž babička umí plést, mají od dvou odpoledne družinu. Třeťáci, kteří mají Lunu v konjunkci s Marsem, budou chodit v utery a v patek od dvou do čtyr. Děti narozené v 39tt nemohou chodit na obědy, ale mohou začínat až v devět. Druhy stupeň to bude mít stejně, ale obráceně pro dívky a chlapce. Děti, které jsou narozené ve čtvrtek, budou mít vyučovaní pouze odpoledne, pokud to nejsou blonďaté holčičky. Ty budou chodit do školy každý lichý pátek od osmi do dvanácti. Otázky?

avatar

Musím si taky šňupnout 😂

sticker
15. dub 2020
avatar

😂😂👍

15. dub 2020
avatar

Konecne jsem to pochopila😂

15. dub 2020
avatar

Výborný a naprosto srozumitelný 😅

16. dub 2020
avatar

Jednoduché a výstižné 😂

16. dub 2020
avatar

Úplně v pohodě. Konečně někdo řekl, jak to bude. Díky 😂😂😂

16. dub 2020
avatar

Prosím, ještě schéma pro maturanty 😀.

16. dub 2020