icon

2,5 roku. behem tydne bez plinek, behem mesice bez plinek na noc 🙂 bez rocniho muceni na nocniku 😀

avatar

jak u nás (o rok dřív), ale holčičky jsou prý napřed 😀

28. črc 2014
avatar

Super. Souhlasim. U staršího jsem to mela taky ve 2 a čtvrt roce🙂 presne bez roku a půl nuceni na nočník🙂

28. črc 2014
avatar

tak na téhle metodě taky "pracuju" jedna moje známá mi říkala, že v 6ti měsících uvazovala v roku postýlky kluka plínou na nočník. a ve třech se ještě počůrával.

28. črc 2014
avatar

@jana21278 se divím, že se nepočůrával do 18-ti ☹

28. črc 2014
avatar

@taniella já když si představím toho oběšenečka v rohu tak to nechápu. jak někdo může takhle dítě týrat.

28. črc 2014
avatar

Jo,jo,přesně tak 🙂 Já jsem zastáncem toho,že až přijde ten správnej čas,všechno půjde samo a hladce.Vyplatilo se mi to u obou kluků,jak s odplenkováním,tak třeba s dudlíkem 😉

28. črc 2014
avatar

@jana21278 moje kámnoška zase ,když jí kluk ješte nesedel,tak pred nočník dávala malej stoleček,aby se malej opřel,no koukala sem na ní jak blázen...
A co se týče našeho odplenkování,taky sem si počkala a dočkala se ve 2 letech a tedka u syna to taky nebudu hrotit,až to pride,tak to přijde,rozhodne ho od tedka nebudu nechávam na nočníku,když má 1 rok....

28. črc 2014
avatar

@tasmailla1 tak to byla další chytrá maminka, která musí mít dítě ve všem první. fakt to nechápu.

28. črc 2014
avatar

@jana21278 nj... velmi stará škola zřejmě :-/

29. črc 2014
avatar

@jana21278 presne jak píše taniella,je to stará škola,poradila jí to máma a ona ji poslouchala,že se to dřív takhle delalo...no nevím už jenom tá predstava,že díte ješte nesedí,je oprene o nejakej blbej stoleček,no hruza....sem se jí to snažila vysvetlit,že takhle ne a stejne neposlouchala,no škoda reči...

29. črc 2014
avatar

sikulka

30. črc 2014
avatar

mohla bych se zeptat, jak se Vám to podařilo, že se syn naučil rak rychle být bez plínek? Děkuji

16. pro 2014
avatar

@pehamek nenutila jsem ho ;) zadny posazovani od roka a podobne kraviny. vytahli jsme nocnik, az kdyz si na nej chtel sednout.to same ted zachod. sam si na to dal prkynko a uz chodi tyden sam. rozsviti, stahne gate, vycura se, a zase jde.

17. pro 2014
avatar

@sarusinka a já si říkala, že co je v tom za fígl 🙂 no já ho nutit taky nechci, ale zase na druhou stranu když čtu jak se děti ve třech letech počůrávají, tak nevím, jak bych to řešila, když by chodil do školky.

18. pro 2014