icon

holky, nezkousely jste nejak podlepit penove puzzle, aby byly v jednom kuse? nebo neco takoveho existuje? potrebuju je tak mit v obyvaku, abych mohla denne poustet roboticky vysavac a jednoduse to zvedla a zas polozila...diky za tipy🙂

avatar

Taky mě to napadlo co zkusit podlepit takovou tou gumovou podložkou co se dává do koupelny třeba to by pak neklouzalo a bude to ohebné ale nezkoušela jsem jen mě to napadlo 😅 😀

27. čer 2016
avatar

Ty jo, to je dobrej nápad!! Ale čím podlepit nevim :( alespoň like pro šíření....

27. čer 2016
avatar

Nebo je super podložka Casmatino 🙂

27. čer 2016
avatar

@pajiinka123 tyjo, ta je ale pekelne draha🙂

27. čer 2016
avatar

@sasanka033 souhlasím 😀

27. čer 2016
avatar

@sasanka033 ale zase je nemuzes nahazet do mycky a vyprat 🙂

27. čer 2016
avatar

@brsh vyprat?? Já se vždycky drbu s lavorem a kartackem a trvá mi to minimálně hodinu :(( a na kolik a kolik otáček? A jak to pak schne??

27. čer 2016
avatar

@brsh no to je mi vcelku burt, ja prave uvazuju, ze koupim pro tenhle ucel naky z druhy ruku a pres to este hodim deku🙂 nebo neco. Miky si zkousi sedat a porad prepadava na zada/hlavu...tak ho nechci nechat jen na zemi.

27. čer 2016
avatar

Neporadim,ale my máme podložky Tatami (1x1metr),takové megapuzzle☺

27. čer 2016
avatar

@sasanka033 no zatim ti tam asi nic nekonzumuje a je to cisty miminko 😉 ja na mycku nedam dopustit.

27. čer 2016
avatar

@veroniquecz davam je prat do mycky. A jsou jako novy 🙂 ted je budu prodavat, prtz mala si dojde kam potrebuje, tak uz nemaji vyznam. Mrkni na foto. Davam je na 40 st.

27. čer 2016
avatar

Po dvou detech, jako novy 🙂

27. čer 2016
avatar

@brsh za kolik je budes prodavat a kolik ks?

27. čer 2016
avatar

@sasanka033 jsou teda dost holcici, bych rekla 🙂 jestli Te to zajima i tak, prepocitam je a napisu. Mam asi milion kramu na hromade k prodeji a neni cas.

27. čer 2016
avatar

@brsh tak ne e, ja z chudacka mikyho furt takhle necim delam gaye😀

27. čer 2016
avatar

@sasanka033 Sandruš, ja mám klasiku a jde mi to nadzvedávat i tak a vysát pod tím...občas třeba jeden/dva dílky vypadnou, ale žádná katastrofa 🙂 Jinak já také drhnu růčo, ale slyšela jsem od holekm že dávají do pračky, tak to vyzkouším 🙂

27. čer 2016
avatar

@misha_19 jenze ja to potrebuju uplne prenest v jednom kuse.. Treba polozit na gauc. A to nedam:/

27. čer 2016
avatar

@sasanka033 Ahaaa, tak to nedáš, já myslela, že stačí nadzvednout ,-)

27. čer 2016
avatar

@sasanka033 😀
Nelep to, budes nasrana, ze to nemuzes poradne umejt, az ti zacne vsude dlabat

27. čer 2016
avatar

@brsh ja mam jedny puzzle u nej v pokojicku, tyhle chci prave jen na ty chvile, kdy stojim v kuchyni, on na me kouka ze zeme a do toho sebou flakne😀 ja na to nemam nervy proste...hnedle place jak prokoplej a ja na nervy, ruce od cibule nebo neco...proste na hovno todle.

27. čer 2016
avatar

@sasanka033 no jo, prvomatko, to prejde 😀 dej mu tam karimatku nebo nejakou deku a mas to. Kdybys videla Stelinu 😀 ta si prirazi kresilko ke gauci, vyleze si na nej, chytne polstar, hodi zada - pro ni nejvetsi prdel samozrejme. Ja se kriziju stokrat za den. O schodech se nebavim 😀 kliiid

27. čer 2016
avatar

@brsh tak ja mu tam davam napul prelozeny povleceni, ale von se uz tak moc hejbe, ze mi z toho stejne sleze, pripadne samozrejme jde na hlavu rovnou na podlahu. jako asi nic nehro, ale je to pro me desny🙂 ted se zacal chytat sprusli v postylce, vysplha co nejvejs, tam cosi dela rucickama a pak se pusti a hodi zada a hlavou rovnou lup na hranu nasi postele voe. se poseru z tohodle🙂 jsme mu dali v patek rost uz dolu a porad tam nechci davat bocnici totiz...

27. čer 2016
avatar

@sasanka033 bude proste pomlacej, jako kazdy dite. Dneska spadla mala z tv stolku ma drevo, ma bouli na hlave jak krava 😀 si zvyknes

28. čer 2016