Já už zapomněla, jaké jsou prdiky, máme Eapumisan pokouším se s nimi cvičit, ale mám pocit že moc nezabírá
U nas nejlepe zabraly probiotika swiss a nahrivani ;) vydrz
baby calm + probiotika biogaia!! 🙂
nám pomohlo nosit v klubíčku, nahřívat bříško plenou a bezplenková komunikační metoda.
Dej si kminovy čaj před každým kojenim. Pomohlo oboum detem x začaly prdet a bylo po bolesti . Se můžou jít bodnout všechny espumisany apod
U nas taky pomohl babycalm
U nás pomáhá před kojenim fenyklovy čaj , klubičkovat a masáž bříška 😁
Naopak espumisan pry vyrabi jakoby dalsi prdiky aby vytlacily ty predesle. Takze uplne na houby je, u druheho uz bych espumisan nedavala. U prvniho jsem davala a zkousela vsechno mozne a prvni 2 mesice porad jen plac a nezabralo nic, bylo to peklo. Ted uz vim, ze u druheho zadny espumisan, a hlavne zadny vigantol!!🙂👍🏼
Myslim,ze s tim Vigantolem je to nesmysl.U nas s nim nejsou zadne problemy.Pediatri vi proc to predepisuji ...
u nás nejlépe zabírá babycalm, ale na 100% nic , je to boj