Prosím, jak je to teď s paragrafem na dítě když budu hospitalizovaná v nemocnici? Jak dlouho si jej manžel může na malou vzít? Kolik dní to je?
Proplaci se 9dni,jinak husák muze mít i dele,ale nedostane to proplaceno.
Lepší vyjde, když půjde na neschopenku, jestli má chápajícího lékaře.
Pokud je potřeba déle, tak je nejlepší domluvit se v práci (pokud to jde) a vzít si 9 dní OČR, pak den dovolené pak zase 9 dní OČR a takto to prokládat 😉
9 dní se proplácí,pak může na den přerušit a opět na něj nastoupit😉paragraf je lepší jak neschopenka
Lepší je vyčerpat 9 dni, proložit to dnem dovolene a znovu nový OČR. Pokud má zamestnavatele tedy chápajícího
Kolik procent to je?
Ale hlavně dostane ten paragraf jen po dobu co budeš hospitalizovana, takže jestli jde jen o normální porod a nebudeš tam muset být déle
@bara88 no jde o to, že nevím jak dlouho tam budu,am nastoupit, ale chlap se nějak potřebuje postarat o malou, může jít i o 5 týdnu třeba
délka OČR je neomezená, ale placená je pouze 9 dní, potom pouze omluveno jako osobní překážka v práci.