icon

Už nikdo rodil ve 29 tt dvojčátka? Jak to dopadlo?

avatar

Tuším že Ivana123321 rodila kolem 30 tt

20. zář 2016
avatar

Ju, nu... Tak snad zaberou jiné infuze

20. zář 2016
avatar

Mne infuze zabraly. Budu drzet pesti, aby miminka jeste zustala u maminky v brisku. Drzte se.

20. zář 2016
avatar

Pokud vim, tak petrarizek rodila 29tt a uz ma kluky jak buky😊

20. zář 2016
avatar

Jako já doufám že se nic nechystá nesmí, jen to tvrdnutí od noci

20. zář 2016
avatar

@kulimaxi Ivana rodila 25+4.

20. zář 2016
avatar
20. zář 2016
avatar

Mrkni do skupiny nedonosenatka nebo tak nejak😉 drzim palce at to dotahnete s prckama co nejdal😘

20. zář 2016
avatar

@adelinkkaa děkuji moc, zatím to vypadá dobře, jiná infuze,sicemam po ní srdce až někde v krku ale žádný vztah dělohy, možná jeden

20. zář 2016
avatar

@simulinecka1 mas gynipral ne? Ja k tomu musela brat i prasky na sedce jak me hrozne busilo.nakonec me tu kapacku museli vypnout

20. zář 2016
avatar

@adelinkkaa já ani nevím co to je ☹ ale kapatusi pomalu, snad i osm hodin

20. zář 2016
avatar

@simulinecka1 to bude ono je to na uklidneni deloznich kontrakci a busi po tom hrozne srdce.pak se davaji i tabletky ale musis pri tom byt sledovana v nemocnici.hlavne aby to pomohlo😉

20. zář 2016
avatar

@adelinkkaa jj je to ono, ještě mě čeká jedna láhev přes noc až do zítra cca do dvou hodin

20. zář 2016
avatar

Já jsem rodila 28+5, ale ne dvojčátka.

21. zář 2016