Už nikdo rodil ve 29 tt dvojčátka? Jak to dopadlo?
Ju, nu... Tak snad zaberou jiné infuze
Mne infuze zabraly. Budu drzet pesti, aby miminka jeste zustala u maminky v brisku. Drzte se.
Pokud vim, tak petrarizek rodila 29tt a uz ma kluky jak buky😊
Jako já doufám že se nic nechystá nesmí, jen to tvrdnutí od noci
Mrkni do skupiny nedonosenatka nebo tak nejak😉 drzim palce at to dotahnete s prckama co nejdal😘
@adelinkkaa děkuji moc, zatím to vypadá dobře, jiná infuze,sicemam po ní srdce až někde v krku ale žádný vztah dělohy, možná jeden
@simulinecka1 mas gynipral ne? Ja k tomu musela brat i prasky na sedce jak me hrozne busilo.nakonec me tu kapacku museli vypnout
@adelinkkaa já ani nevím co to je ☹ ale kapatusi pomalu, snad i osm hodin
@simulinecka1 to bude ono je to na uklidneni deloznich kontrakci a busi po tom hrozne srdce.pak se davaji i tabletky ale musis pri tom byt sledovana v nemocnici.hlavne aby to pomohlo😉
@adelinkkaa jj je to ono, ještě mě čeká jedna láhev přes noc až do zítra cca do dvou hodin
Já jsem rodila 28+5, ale ne dvojčátka.
Tuším že Ivana123321 rodila kolem 30 tt