Ahoj holky,co na roupy? Větší děti to nikdy neměly,a teď to vypadá,že malá asi jo. Musí se s tím k lékaři?
Nebo v lékárně. Kdysi se na to podával takový sladký červený sirup.
4. kvě 2018
Urcite! Jsou na to tablety
4. kvě 2018
sisa158
autorTak roupy nemáme.... naštěstí..a děkuji všem za rady a názory🙂
4. kvě 2018
Ahojte, nevím jestli to není skrytá reklama - ale zkuste Vernikabon, je to přírodní bylinný sirup s medem. Mám vyzkoušené, mohou ho brát i malé děti, jen v menším dávkování.
Doporučuje se, aby proces "očisty" probíhal současně u všech členů domácnosti.
Hlavně antiparazitní přípravky nejsou vhodné pro těhotné a kojící. Tento proces by měl být spíš před plánovaným těhotenstvím.
Zatím je přes e-m: vernikaboncz@seznam.cz
21. kvě 2018
Ano k lékaři, dá vam na to léky 😉