Ahoj,maminky,které jste byli na vyvolání... Jak to probíhá? Za jak dlouho jste porodili? Předem děkuji za každou odpověď🙂
Mě dávali postupně dvě tablety, nejdřív v 7 ráno a nic se nedělo, tak potom v 10, kontrakce začly v 10.30 a malá se narodila cca v 16.30.
Prvorodička - v 8 ráno mi byla zavedena tabletka, 8:50 první kontrakce a hned co 2 minuty, otevřená jsem byla na 2 cm, ale pak to šlo hopem, po 10 hodině mi pichla vodu a 10:40 byl malý na světě a já se ani nezpotila 😄 a to měl 4,32 kg. Přeji hodně štěstí a snad to bude taky taková rychlovka
Jo je to individualni 🙂
Nekdo porodi rychle,ja ne :( male se hodne nechtelo,jeden den rano zavedli tabletu ,o 4 rano mi praskla voda ,na dalsi den rano zavedli dalsi tabletu a konecne se to rozjelo.. porodila jsem o 13:00 ,cize 29 hodin od zavedeni prvni tabletky :(
Ale fakt se na to neupnete,kazda z nas je jina..
4,5 hodiny od zavedení první tablety.
Porodila jsem za hodinu po zavedení první tabletky🙂
O půl 9 zavedena tabletka, o půl 6 se dcerka narodila, takže 9h;)
V 8 mi zavedli půlku tablety, po půl hodině opravdu silný kontrakce, v 9 mi praskla voda. Do 10 jsem byla ve sprše a syn se narodil v 11:01. Byl to první porod
v 11 tableta v 13:58 porod ale bolesti byli asi po pul h po zavedení a šílené - rodila jsem třetí dítko
Já porodila až po 3 tabletách...cca 28hodin od zavedení první tablety. Po třetí tabletě praskla voda..od té doby do 4hodin.byla malá venku. Byla jsem prvorodicka.
Zavedeni tablety asi v 9:30, mala na svete 23:30, cca od 15 bolesti, ve 20 praskla voda, pak uz to vyl fofr. Ale svagrova mela vyvolavany, v bolestech byla 24 hodin a nakonec cisar... Neda se rict, jake to bude, bohuzel 🙂
Ka nastoupila v utery rano po pondělním hamiltonovi(kters nic neudelal). Dostala jsem čtvrtku. Slaba bolest jako ms, po obede byl klid, tak dalsi čtvrtku. Silnejsi bolest ale taky nic.vecer to vypadlo ze by se to rozjelo samo, ale vana to zastavika.... Sla jsem spat. Streda to same, odpo uz byly velke bolesti ale taky nic... Malemu blbly ozvy tak mi dali kapacku glukozy, aby se uklidnil. Poslali me spat...v 9 mi do pokoje vlitla pa jestli nechci injekci po ktere bud usnu nebo se rozjede6porod(plegomazin)... Nestihla jsem nic rict a uz jsem ji mela v zadku. Po tom se mi rozjeli silne kontrakce, prdla mi sama voda. Bohuzel je to dost oblbovak, mezi kontrakce mi jsem usinala a takhle to bylo 2,5 hodiny. Prdli me do vany tam se to rozjelo uplne. Maly byl pak hodne rychle venku, sotva jsem z vany dobehla na sal. Nechapu jak jsem porodila, byla jsem total sjeta a maly. Taky... Uz bych si to v zivote dat nenechala
Takže vyvolani trvalo 2,5dne...
A vyvolavat tabletou se muze az 3 dny...
Vyvolanim jako prvorodicka,v 7hod.prvni tableta,v 10 hod.druha,prvni se ani poradne nerozpustila,v10:45 praskla voda a hned bolestive kontrakce a v 15:13hod.maly venku..takze rychlovka se da rict
8.30 zavedena tabletka, hodku a půl se nic nedelo. Pak slabe bolesti, pak mi praskli vodu a za pul hodky byla mala na světě ;) takze 3hodky po zavedení tabletky.
Prvni porod: 7.00-18.30, 7.00 1. tabletka, 9.00 kontrakce, 15.00 pichnuti vody, 16.00 epidural, 18.00 tlaceni, 18.30 narozeni
Druhy porod: 8.00-13.15, 8.00 tabletka, 9.00 kontrakce, 12.00 pichnuti vody, 12.00-13.00 umiram a neveri mi,ze musim tlacit, 13.00 tlaceni, 13.15 narozeni
Za me znovu bez epiduralu-sice sem pri prvnim nezazila tu bolest tesne pref tlacenim,ale taky sem necitila tlaceni a skakali mi po brise...u druhyho sem si tlaceni vylozene uzila,jak to slo dobre...
Děkuji moc všem.👍 Já u malé měla svým způsobem asi taky vyvolávaný porod..jak to tady čtu...přijela jsem po odtoku plodové vody cca v 6:00 .... Takže aspoň něco se samo stalo.... V 8:00 tableta..... v 10:00 další... ve 13:00 oxytocin a 18:10 byla malá na světě. Tož asi tedy podle toho co popisujete ,už vím do čeho půjdu. Třeba se to do pondělí samo rozjede. A když né,tak budu doufat,že to tedy bude probíhat alespoň tak jako minule...🙂
Je to hodne individualni. Ja mela prvni porod vyvolavany a od zavefeni tablety byla mala do 6 hodin venku.Takze celkem rychle.