skorotrojcatka
autor@katynka78 to znám,je to děsný 😂 Pepíček má v Listopadu a Val přímo na Štědrý den 🙊🙊
10. črc 2020
Mame stejne, úspěch zaručen 👍
10. črc 2020
Tři děti, všichni listopadoví a chlap 10 dní před Vanocema 🤦♀️🤦♀️
10. črc 2020
@kakba
@bajjunka
@rastynek
@skorotrojcatka já mám pocit, že pořád něco nakupuju a furt není konec. Krabici mám třeba v říjnu plnou, ale do Vánoc daleko a krabice se stihne do té doby vyprázdnit. Ale na druhou stranu jsem tomu ráda a baví mě to.
10. črc 2020
Tak já hlavně nemám ani nápady. Babičky a dědečky máme třikrát k tomu hromadu tetiček, takže dárku máme habaděj od nich. No a jestli to 3. dítě co se v listopadu narodí bude taky kluk, tak jsem s nápady úplně někde.
10. črc 2020


Já s tím začínám hned po dovolené, v srpnu. Akorát mi to kazí fakt, že v druhé půlce roku máme skoro všichni narozky, tak je to náročnější.