icon
1 / 1
avatar

jééé ta bych brala i koupila si, mám šílenou chut na švestkový koláč

30. črc 2020
avatar

Jeee Svestky 😍😍😍😍😍naaam taky bych brala😍

30. črc 2020
avatar

Ty jooo ty švestky jsou krásné 👍

30. črc 2020
avatar

Odkud jsi? 😁😁😁😁

30. črc 2020
avatar

Svestky bych taky brala, u nas ani jedna 😔

30. črc 2020
avatar

Já bych taky brala!

30. črc 2020
avatar

@losbobos podle profilu, Louny, to mám trochu z ruky, ale dojela bych si

30. črc 2020
avatar

Teda...ty švestky vypadají krásně...hned bych si je dala...ale u nás není ani jedna ☹

30. črc 2020
avatar

Do kvasu s nima🙂 za dobrou švestkovici ti urvou ruce😆😆teda alespoň já 😁

30. črc 2020
avatar

My dáváme do sudu. Jižní Morava no 😂

30. črc 2020
avatar
Autor komentář smazal
avatar

Jee, pošlete nám také něco 😄😄

30. črc 2020
avatar

@jolcap no to mam taky z ruky...

Jinak ja bych taky prepalila😁😁😁

30. črc 2020
avatar

Mňam, tak švestky bych si dala. Miluju švestkový koláč!

30. črc 2020
avatar

Holky, a co potom svestkovy strudl s makem 🤤🤤🤤🤤🤤

30. črc 2020
avatar

@losbobos Bože 🤤🤤🤤🤤

30. črc 2020