Jeee Svestky 😍😍😍😍😍naaam taky bych brala😍
30. črc 2020
Ty jooo ty švestky jsou krásné 👍
30. črc 2020
Odkud jsi? 😁😁😁😁
30. črc 2020
Svestky bych taky brala, u nas ani jedna 😔
30. črc 2020
Já bych taky brala!
30. črc 2020
Teda...ty švestky vypadají krásně...hned bych si je dala...ale u nás není ani jedna ☹
30. črc 2020
Do kvasu s nima🙂 za dobrou švestkovici ti urvou ruce😆😆teda alespoň já 😁
30. črc 2020
My dáváme do sudu. Jižní Morava no 😂
30. črc 2020
Jee, pošlete nám také něco 😄😄
30. črc 2020
Mňam, tak švestky bych si dala. Miluju švestkový koláč!
30. črc 2020
Holky, a co potom svestkovy strudl s makem 🤤🤤🤤🤤🤤
30. črc 2020

jééé ta bych brala i koupila si, mám šílenou chut na švestkový koláč