Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
jolcap
21. led 2019
Tak než jsem napsala komentář k dotazu ohledně hladového miminka, tak byla KZ smazána a s ní všechny příspěvky dotyčné, kdy se ptala na všechno. Opravdu nechápu proč sem dotyčná chodí, když ji rady jiných nejsou vhod
Zobraz celou zprávu
jolcap
2. lis 2018
Tenhle článek má něco do sebe https://supermamy.maminka.cz/clanek/pro-zeny-su...
Zobraz celou zprávu
jolcap
30. srp 2017
Tak koukám, že večer tu bude stejná šílenost jako na Nově a proto veřejně hlásím, tohle bahno televizního průmyslu mě nechává chladnou, kouknu se na něco kvalitnějšího Prima Max a Rain Man, prostě Charlie Bobit je skvělý řidič.
Zobraz celou zprávu
jolcap
28. čer 2017 Čtené 55x

Poprvé jsem zkusila, že bych taky testovala, mám zkušenost s drogerií, že na mě vyjde testování tak hygineckých potřeb mě opravdu nenapadlo. Než balíček dorazil, tak jsem několikrát uvažovala, že hodím ručník do ringu, ale už bylo pozdě a balíček dorazil do práce. 

Je mi 46 let a po porodu jsem už víc jak 5 let, takže můj problém je čistě věkový, nejvíc mě trápí při nachlazení, kdy stačí jen kýchnout a je na průšvih zaděláno. 

Moc mě potěšilo, že balení obsahovalo různé typy a velikosti, kdy je na balíčku i napsáno kdy se hodí daný typ použít. Jednotlivé vložky jsou zabaleny zvlášt, není tedy problém si jich pár zabalit s sebou.

Jako první jsem zkoušela Lady Slim Mini, trošku mě zarazila jejich velikost, prostě stejná jako u normálních vložek, to jsem nečekala. Nejvíc mě zarazilo, že jsem i přes můj šok o velikosti vůbec necítila, že nějakou vložku mám. Večerní situace byla super, žádný nepříjemný odér a prádlo naprosto bez poskvrnky. Vyzkoušela jsem od každého balení a tedy od každé velikosti, moc se mi líbilo,že byly neskutečně jemné na dotyk ( takové byly snad jen ty poporodní vložky).

Velmi dobrou službu mi udělaly při fyzické námaze, celodenní výlet na kole byl zatěžkávací zkouškou a musím říct, TENA Lady obstála na výbornou, protože ne vždy jsem mohla navštívit WC a použila přírodu a na to je tenhle výrobek jako dělaný. 

Shrnutí:

+ hebkost

+ balení

+ možnost zvolit různé typy

+ pohlcování pachu

+ 100% jistota čistoty

+ ani po každodením používání nezačaly gynekologické problémy

- velikost

- dostupnost pouze v lékárnách

- cena

Testování mě přesvědčilo o tom jak je dobré používat věci k tomu, k čemu jsou určené. Vložky Tena Lady jsou hebké a každodenní používání nijak neovlivňuje další zdravotní problémy spojené s používáním neprodyšných slipových vložek, které se mi pravidelně vrací. Vřele doporučuji všem kdo má problémy s únikem moči. Osobně si ovšem myslím, že finančně se tento komfort prodraží, cena není pro starší a maminky na mateřské až tak příznivá.

#test_tena

Čti celý článek
jolcap
27. bře 2017
Prosím o pár minut Vašeho času, píši absolventskou právi a potřebovala bych vyplnit krátký anonymní dotazník. Předem všem zúčastněným děkuji

https://www.survio.com/survey/f/W3U3V3T1Y5B8K4I2H
Zobraz celou zprávu