Tak než jsem napsala komentář k dotazu ohledně hladového miminka, tak byla KZ smazána a s ní všechny příspěvky dotyčné, kdy se ptala na všechno. Opravdu nechápu proč sem dotyčná chodí, když ji rady jiných nejsou vhod
proč, protože jsou tady dámy , které místo podpory , pochopení a rady buzerují, kritizují rejou a obviňují ☹☹☹.
21. led 2019
....a zase jsem si to nedocetla😢😅
21. led 2019
Jako nepamatuju si nick, ale asi tuším kdo se ptal...ptá se totiž každých pár dnů....😅
21. led 2019
Tak paní už se zde zase ptá 🙂ale teď na příkrmy ne na kojení 🙂
22. led 2019
Já to asi moc nechápu. Paní má 2 děti a řeší, jestli může vyzkoušet nadýmavý potraviny?
22. led 2019
Holky o koho se prosim jedna?
22. led 2019

neboj,ona se tak za týdn zase na něco ohledně kojení zepta🙂