icon

Tak než jsem napsala komentář k dotazu ohledně hladového miminka, tak byla KZ smazána a s ní všechny příspěvky dotyčné, kdy se ptala na všechno. Opravdu nechápu proč sem dotyčná chodí, když ji rady jiných nejsou vhod

avatar

neboj,ona se tak za týdn zase na něco ohledně kojení zepta🙂

21. led 2019
avatar
jolcap
autor

@bara88 nebo , že jí pláče dítě lady a neví co má dělat

21. led 2019
avatar

proč, protože jsou tady dámy , které místo podpory , pochopení a rady buzerují, kritizují rejou a obviňují ☹☹☹.

21. led 2019
avatar

@jam91413 do téhle paní nikdo neryl,podporovaly sme jí víc než dost

21. led 2019
avatar
jolcap
autor

@jam91413 no v tomhle případě to pravda není, všechny se jí snažily poradit a podpořit, ale cokoliv bylo řečeno bylo špatně, nemluvě o tom,že taková KZ u ní byla na denním pořádku

21. led 2019
avatar

@jam91413 kdo ji buzeroval a kritizoval? Jak konkretne?😲

21. led 2019
avatar

....a zase jsem si to nedocetla😢😅

21. led 2019
avatar
jolcap
autor

@l_ já právě taky ne, ale poslední bylo,že kojit bude a basta

21. led 2019
avatar

@jam91413 Když si paní nenechala ani po stopadesátý poradit a furt si mele svou, tak si prostě už někdo rejpne

21. led 2019
avatar

Jako nepamatuju si nick, ale asi tuším kdo se ptal...ptá se totiž každých pár dnů....😅

21. led 2019
avatar

@jolcap takze do konce tydne jeste 1-2x ze ma malo mlika/slaby mliko/ze malej rve/ ze ma ekzem, lp nepotrebuje ptze vse vi🙄

21. led 2019
avatar

@l_ No jo už jsme doma 😀 Je to tak...ještě aspoň 1-2x do konce týdne 😉

21. led 2019
avatar

@kjajule ale pka to smaze otze ona sem nic nedava a my jsme na ni desne zly😅

21. led 2019
avatar

@l_ Ano přesně tak já už jí taky odpovídala a to ve vši slušnosti fakt jsem jí chtěla pomoct...ale....No ted už to ani nedohledám smazáno...

21. led 2019
avatar

@kjajule ja prvni MESICE! Taky... Od prosince uz mi to neslo, jako kdyz vsechno vi a my jsme blby🙄 bohuzel jsem na to casto narazila a ve snaze dat ji sanci a znovu poradit jsem se akorat vzdy vytocila...

21. led 2019
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar

Tak paní už se zde zase ptá 🙂ale teď na příkrmy ne na kojení 🙂

22. led 2019
avatar

Já to asi moc nechápu. Paní má 2 děti a řeší, jestli může vyzkoušet nadýmavý potraviny?

22. led 2019
avatar

@jolana24 Já u paní nechápu celkově...😅 Včera jsem jí chtěla napsat k tomu nadýmání a pak jsem si všimla, že si změnila profilovku a , že je to ona...škoda něco psát, beztak to smaže nebo bych jí dala radu, která není vhod...

22. led 2019
avatar

@kjajule No mě by celkem zajímalo, proč se ptá, když se jí žádná rada stejně nelíbí... 🙄

22. led 2019
avatar

@jolana24 Taky netuším...

sticker
22. led 2019
avatar

Holky o koho se prosim jedna?

22. led 2019