Tak koukám, že večer tu bude stejná šílenost jako na Nově a proto veřejně hlásím, tohle bahno televizního průmyslu mě nechává chladnou, kouknu se na něco kvalitnějšího Prima Max a Rain Man, prostě Charlie Bobit je skvělý řidič.
Presne.. Puvodne jsem se chtela divat, ale po tom, co tu i na fb tyden ctu jakej kdo je a neni si to rada necham ujit...
30. srp 2017
U nas na plny čáře vyhrava volejbal, tak preci jen hraje reprezentace 😊
30. srp 2017
Já výměnu nenávidím , je ni tak líto těch děti. Akorát by mě pak tížila hlava .
30. srp 2017
Taky na to koukat nehodlám 🙂