Posílal tu někdo ten kód od albi tužky ohledně nějaké té "výhry" a přišlo vám něco? Nám dnes dorazila prázdná obálka 🙈 .
Ano, posílali jsme po Vánocích a přišly nálepky na tužku
Posílala jsem asi v půlce ledna a zatím teda nic nepřišlo 😣.
Posilala po vanocich a prisli samolepky cca pred 14 dny
Aha, děkuji za informaci. Taky jsme kód posílali po Vánocích a dnes nám dorazila jen obálka. 🤐
Já posílala hned po Vanocich a nepřišlo zatím nic
Já jsem posílala asi v půlce ledna a do teď nic nepřišlo.
Nám přišel obrázek jakoby statek 😂 jako funguje na tužku, ale je to klasický papír
Tak koukam ze my na tom byli dobre, posilali jsme loni po vanocich, trvalo to sice dlouho, ale přišla hezka figurka ovecky k tomu statku 😕
Máme tužku už asi 4 roky a tenkrát posílali ty hudební nástroje.
Tak včera po prázdné obálce, záhadně
dorazila nová a tentokrát už vybavená. 🙂


Mě včera přišly samolepky.