icon

Posílal tu někdo ten kód od albi tužky ohledně nějaké té "výhry" a přišlo vám něco? Nám dnes dorazila prázdná obálka 🙈 .

avatar

Mě včera přišly samolepky.

21. únor 2019
avatar

Ano, posílali jsme po Vánocích a přišly nálepky na tužku

21. únor 2019
avatar

Posílala jsem asi v půlce ledna a zatím teda nic nepřišlo 😣.

21. únor 2019
avatar

Posilala po vanocich a prisli samolepky cca pred 14 dny

21. únor 2019
avatar

Aha, děkuji za informaci. Taky jsme kód posílali po Vánocích a dnes nám dorazila jen obálka. 🤐

21. únor 2019
avatar

@slecna_el nám taky dnes prázdná obálka, dokonce to vypadá že ani zalepená nebyla 😒

21. únor 2019
avatar

Já posílala hned po Vanocich a nepřišlo zatím nic

21. únor 2019
avatar

Já jsem posílala asi v půlce ledna a do teď nic nepřišlo.

21. únor 2019
avatar

Nám přišel obrázek jakoby statek 😂 jako funguje na tužku, ale je to klasický papír

21. únor 2019
avatar

Tak koukam ze my na tom byli dobre, posilali jsme loni po vanocich, trvalo to sice dlouho, ale přišla hezka figurka ovecky k tomu statku 😕

21. únor 2019
avatar

@simdan 😁😁🙄

21. únor 2019
avatar

Máme tužku už asi 4 roky a tenkrát posílali ty hudební nástroje.

21. únor 2019
avatar

Tak včera po prázdné obálce, záhadně
dorazila nová a tentokrát už vybavená. 🙂

26. únor 2019