icon
1 / 1
avatar

Mam to stejne, upne se mi ted lip 'dycha' a necitim se blbe, kdyz se zbavuju veci, co nepotrebuju. Zit tady a ted.

22. čer 2020
avatar

Ja po precteni prohazela skrine a vycistila vzduch.Deti maji komody,takze tricka nastojacky.Akorat ponozkove brambory zustaly 😁.Ale i na knizky uz koukam jinak

22. čer 2020
avatar

Mám ji doma a přiznám se, že jsem ji doteď nedočetla. Skončila jsem asi na 24 stránce, založila do knihovny a pak už si na ní nevzpomněla🙄😆

22. čer 2020
avatar

Já koukla na Netflixu na pár dílů jejiho serialu, pochopila jsem princip a uplatnila jej doma - jakoze vse jsem vyndala ze skrinek, polic, supliku... Vse mi prošlo rukama, cely byt. Trvalo to tyden, ale mame o x igelitek mene veci, vice uklizeno a citime se tu mnohem lépe 👍❤️🍀

22. čer 2020
avatar

Taky mi hodně dala 🙂👍

2. črc 2020
avatar

@theryinka jak se prosím tě seriál jmenuje? Večer na něj kouknu. 🙂

2. črc 2020
avatar

@mummy88 tady ❤️

2. črc 2020
avatar

@theryinka už jsem včera koukala, paráda 👍🙂

3. črc 2020