Musím říct, že poslední dobou mi soutěže na koníkovi dávají zabrat. Ne snad proto, že by byly otázky tak těžké, ale spíš proto, že mě nutí se hluboce zamyslet a to někdy bolí 😁
Nicméně v rámci #ctenarska_soutez_joie jsem se teda zamyslela a ač knížek, které mě nějakým způsobem zasáhly, je víc, tak momentálně asi nejvíc uplatňuju myšlenky Marie Kondo z její knihy Zázračný úklid. Pomohla mi uvědomit si, že se nechci obklopovat věcmi, které mi nedělají radost, a vlastně mě tak trochu navedla k myšlence minimalismu. A některé věci mám podle její metody uložené a musím říct, že mi to usnadnilo život 😊
Ja po precteni prohazela skrine a vycistila vzduch.Deti maji komody,takze tricka nastojacky.Akorat ponozkove brambory zustaly 😁.Ale i na knizky uz koukam jinak
Mám ji doma a přiznám se, že jsem ji doteď nedočetla. Skončila jsem asi na 24 stránce, založila do knihovny a pak už si na ní nevzpomněla🙄😆
Já koukla na Netflixu na pár dílů jejiho serialu, pochopila jsem princip a uplatnila jej doma - jakoze vse jsem vyndala ze skrinek, polic, supliku... Vse mi prošlo rukama, cely byt. Trvalo to tyden, ale mame o x igelitek mene veci, vice uklizeno a citime se tu mnohem lépe 👍❤️🍀
Taky mi hodně dala 🙂👍


Mam to stejne, upne se mi ted lip 'dycha' a necitim se blbe, kdyz se zbavuju veci, co nepotrebuju. Zit tady a ted.