icon

Máte-li jedno dítě, jste rodič. Máte-li dvě, jste rozhodčí 😍
Kluci 3,5 let

avatar
31. srp 2018
avatar

Ja mam holky 2 roky tri mesice a nemuzu nic, nez souhlasit .. KRASNI KLUCICI. 😍😍

31. srp 2018
avatar

Souhlasím 🙂jinak kluci jsou úžasní 😍

31. srp 2018
avatar

Jo, tak to je to prave 😂

31. srp 2018
avatar

Krásní medvídci 😊

31. srp 2018
avatar

Teda... to budou lamači srdcí 😍😂❤👍

31. srp 2018
avatar

Děkujeme 😘😍

31. srp 2018
avatar

ti jsou úžasní!!! 🙂

1. zář 2018
avatar

Sladcí 🤩

12. lis 2021