Ahoj holky, už je na čase koupit nový mobil, prosím doporučte nějaký, preferuji hlavně kvalitní foťák, s čím jste třeba Vy spokojené, nezáleží na značce, cena do 6 tis Kč, děkuji moc😉🌹🍀
Huawei P8 lite🙂
Jedine IPhone ( nemají android, takže po roce používání neodejdou ) cenově dražší, ale dá se sehnat 🙂 já už bych nemenila
Samsung J5
Iphone 5. V pohodě se dá sehnat skoro novej za 5000,-
Nokia lumia 830 krasne foti.
Nejlepsi telefon za me xiaomi hongmi redmi note lte ten uz ma ale i novejsii verze fotak luxusni drzak jak blazen mam ho uz 4 rok a porad funguje jako novy
Mám Lenovo vibe S1 a spokojenost!
Xiami redmi 4... Vybíral mi ho manžel a me jediné přání bylo velká paměť a dobrý foťák
@monique007
Vypadá super a zatím asi nejlepší foťák co jsem tak koukala, díky za tip😉
Oni neodejdou ale začnou se časem sekat a někdy i dělat to co nemají 🙂 alespoň takové mám zkušenosti
@sosama konkrétně mám tento 32GB
Acer Z630 dělá krásné fotky..jsem maximálně spokojená 😉
Děkuji všem, klidně ještě házejte tipy, jdeme teď s malou ven je pěkně, ale večer kouknu na Vaše tipy🙂
Tak s tímhle požadavkem jsem šla do prodejny a nabídli mi samsung galaxy j5
Lenovo nebrat. Jen samsung nebo jabko. Kvalitni je J5 ci A5
Mám lenovo phab plus , fotky super
mam samsung j5- ten novejsi a fotky dela super, ale! dlouho trva nez zaostri a vyfoti. to mi drobet vadi. ale fotky jinak pekne..
Já sem byla spokojená s Lenovo A7010, hezký fotil, nikdy se nesekal a stojí teď kolem 5 tisic.