Za komínem klapy klap, tak se u nás dnes v 9.11 hod. stavil čáp. Přinesl nám uzlíček a v nem byl náš zdravý Honzíček - 3815 g a 51 cm 🙂 kluk jak buk 😀
už to vidím 🙂 tak velká gratulace!
13. srp 2010
gratulujeme!
13. srp 2010
Gratulace, wow!!! 😉
13. srp 2010
Velikánskááá gratulace 😵
13. srp 2010
srsnicka
autordíky všem 🙂 to je moc milé.... už jsem konečně dala fotečky
22. srp 2010
moc gratuluju 😵