Moje milovane Bulharsko☀️
Tak slunečna a krasna země.
Jsem nadšena z toho, že i deti ji milujou, chteji tady zustat.
Jsme tady teprve mesic a starsi dcera se tak krasne rozmluvila (rozumi na 80%), mladsi zacina postupne a opatrne porozumet, a malemu mluvime pouze bulharsky😁
Jsem štastna za tohle léto! 🥰
Odneseme si spoustu krasnych momentu a zazitku😊
Dalši mesic před námi☺️🤩
Ty vypadáš jak starší ségra, neskutečný.. 🥰
@marketka_m jeden krasny den, treba to vyjde.
Ted tu jsme, ja po 35 letech chtela opet videt Nesebr a parada. Prijemne prekvapila čistota plazi a po hodne zivych nocich i ulic, ceny parada, more krasne ciste... fakt super
@kamino more krasne jo? O nejake kontaminaci nic? Jak se psalo ohledne ukrajiny
@marketka_m V medii se pise vse. My u more byli tez a vse je naprosto vporadku, ryby plavou, takze uplne vklidu 😊
@marketka_m nemame s sebou laborator, ale je krasne ciste, obcas meduza, rybicek hejna, ceny hodne lidove. Za nas pecka. A poprve ani dite neprudi !!!!
Výhled z pokoje. Od more cca 200m
Jen čistě ze zvědavosti, to víš, Keliška. Když píšeš, že děti začínají mluvit bulharsky, vy taky umíte?
Děkuji za odpověď, pamatuju si tě z červencovek 2016 🙂
Vážně Bulharka? To opravdu smekám, protože z psaného projevu bych to nikdy neřekla. Máš krásnou psanou češtinu, lepší než většina přispěvatelek tady na MK 👍
@gingermom dekuji, ano jsem v teto skupince. Nejstastarsi dcera je prave narozena posledniho cervence.😊
No, ono lidi kolik krat ani nepoznani, ze jsem cizinka, nekdo obcas z prizvuku, ktery mam ale minimalni a podle lidi jen u nekterych treba slov.
Ale v CR žijí uz dlouho, od roku 2007, kdy mi bylo 14 let.





Krasne! Tak zustante ne?!