V čem půjdou vaši kluci na školní kolo přijímacího pohovoru SŠ?
Můj syn neví zda si vzít oblek a já nevím co mu poradit. 🤷😃
Děkuji
Za mě jsou přijímačky určitá společenská událost. Na oblek bych to neviděla, ale košili aspoň k riflím nebo jiným kalhotům tedy ano, aspoň tak jsem vedla svoje děti.
My máme teda za rok, ale já bych to nehrotila, slušné oblečení ať už je to cokoliv
Syn šel tak, jak chodí běžně do školy. Oblek se mi zdá už moc.
Tak u Vás to už taky začíná? Lněná košile a rifle je podle mne super. Obecně si myslím, že to je škola od školy.... Něco jiného na PORG a něco jiného na Waldorf... Syn jde ve středu, ale to jde na uměleckou, kde se předpokládá, že bude pracovat s hlínou. Takže vše zcela basic, na následný pohovor vezme asi náhradní tričko a kahoty. A na gympl bych ráda, aby měl něco jako tvůj syn, ale obávám se, že bude chtít opět jen tričko... a já to nechám na něm. Držím palce.
Tak u Vás to už taky začíná? Lněná košile a rifle je podle mne super. Obecně si myslím, že to je škola od školy.... Něco jiného na PORG a něco jiného na Waldorf... Syn jde ve středu, ale to jde na uměleckou, kde se předpokládá, že bude pracovat s hlínou. Takže vše zcela basic, na následný pohovor vezme asi náhradní tričko a kahoty. A na gympl bych ráda, aby měl něco jako tvůj syn, ale obávám se, že bude chtít opět jen tričko... a já to nechám na něm. Držím palce.
@basina můj syn se vyloženě ptal na názor, že neví, prý mu je pohodlné vše. S klubem mladých diváků jezdí do divadel v obleku automaticky.
Tak u Vás to už taky začíná? Lněná košile a rifle je podle mne super. Obecně si myslím, že to je škola od školy.... Něco jiného na PORG a něco jiného na Waldorf... Syn jde ve středu, ale to jde na uměleckou, kde se předpokládá, že bude pracovat s hlínou. Takže vše zcela basic, na následný pohovor vezme asi náhradní tričko a kahoty. A na gympl bych ráda, aby měl něco jako tvůj syn, ale obávám se, že bude chtít opět jen tričko... a já to nechám na něm. Držím palce.
@basina a držím palce, umělecké školy jsou super, ještě v 6.třídě to vypadalo, že syn půjde také tím směrem, měl s ředitelkou ZUŠ domluvenou přípravu na SŠ, ale pak se to vyvynulo jiným směrem.🙂
Jejda, to me ani nenapadlo resit? Syn ani oblek nema, takze v tom urcite nepujde. Ma kosili a nejake cerne kalhoty, tak mu asi reknu, at si to vezme. Ja na jejich miste bych sla normalne jako do skoly. Asi klidne i v dzinach.
Mluvila jsem s K. spolužačkou, co talentovky na stavebku (jde na design a architekturu). Prý dobrý. Byla v kalhotech a dámské košili (takový ten kancelářský styl). Museli mít zástěru, protože kreslili. Kluci, že byli podobně - košile, kalhoty, rifle. Ale i klasika - mikina a rifle.
Loni, když mladší dělala přijímačky na víceletý gympl, tak to byl klasický mix toho, v čem chodí do školy. Ale to nebyla ta školní část, klasický cermat.
Starší půjde na školní přijímačky v běžeckých kraťasích, triku a běžeckých botech 😀
V tom, v čem mu bude dobře, viděla jsem kluky od kalhot s košilí a motýlkem po vytahané tričko a kraťasy