Poridila jsem male pytel na spani-je vytepleny a ma dlouhy rukav-mala se nam totiz porad odkpava a je pak uplne zmrzla (mame v loznici docela chladno).Jen ted nevim,co ji do toho mam obleci🤔Pouzivate nekdo?
Používám teplý pytel na spaní, bez rukávů - má pod ním bavlněný overal.
12. lis 2019
Dávám tedy pytel bez rukávů a to máme v ložnici kosu a syn je zmrzlina a na spaní má do něj obyčejné overalové pyžamo.
12. lis 2019
Pod vytepleny s rukavy bych dala asi bodycko s kratkym rukavem a tenky dupacky, mit dva dlouhy rukavy by asi bylo nepohodlny
12. lis 2019
Mam bez rukávů a davam jen body s dl.rukávem a ten pytel.. Az budou fakt mrazy, dám overal a pytel
12. lis 2019
Oblíkám normálně overal na spaní.