icon

Ahojte, po narocnejsim pracovnim vikendu prisel cas vyzkouset masku 🙂. Synecek ve skolce, mama ma bjůty rano 🤣. Myslim, ze priste muzu dat silnejsi vrstvu, ale v kazdem pripade maska je prijemna moc. Krasne voni, jako cela tato rada 🙂
#test_yvesrocher2

avatar

Bjůty ráno, pobavilo🥰

4. kvě 2021
avatar

@caboonek ♥️

4. kvě 2021