icon
1 / 1
avatar

bože, to je tak krásné..

sticker
6. pro 2015
avatar

@younan uz at tam lezi princ 😇😍

6. pro 2015
avatar

Ja to taky moc chtela to povleceni 🙂) nakonec sem poridila hvezdicky, ale tusim ze jeste poridim i tohle 😉

6. pro 2015
avatar

@m_d ja mam u hvezdicky ale tohle u me vede 😊. Navic ta deka je z druhe strany taky hvezdickova 😊😇

6. pro 2015
avatar

To je překrásné. 🙂

6. pro 2015
avatar

To je nadherne!!! Maly princ je moje srdecni zalezitost. Videt ho driv, urcite bych mu neodolala. Mozna i pres to, ze mame jine, se mi to nepodari. Kde se da koupit? Prosim.

6. pro 2015
avatar

@tereza1977 moje taky 😊. Ja ho nasla na jedne jedine internetove strance, ale uz tam neni skladem 😕

6. pro 2015
avatar

@szabickovi To je skoda. Mate jednu z nejvkusneji pripravenych postylek pro miminko, co jsem tady videla. A navic s MALYM PRINCEM. Takze je nej!! Preju hodne stesti a radosti. Cekaji vas krasne chvilky.

6. pro 2015
avatar

@tereza1977 dekuju, moc jste me potesila opravdu😊. Mame nachystany s malym princem i bryndak a taky nadhernou velikou knizku s krasnyma ilustracema, aby tatka mohl malymu hned cist 😊. Uz se tech chvilek nemuzeme dockat. Dekuju.

6. pro 2015
avatar

Dneska jsem koukala po dárcích a hele! Sem si na tebe vzpomněla.

10. pro 2015
avatar

@roseofnight jeeeezis to je krasny! 😍 to jsi hodna. Ale zadna levnota 😂

10. pro 2015
avatar

Máš to krásně načinčané. Jinak ten polštářek taky super, sice je to drahý, ale neteřince to krásně srovnalo během pár měsíců šišatou hlavičku.

15. pro 2015
avatar

@radus2011 dekuju 😊. Drahy je ale kdyz k necemu bude tak nevadi 😊. Uz jsem utratila penize za zbytecnejsi veci 😀

15. pro 2015