icon

Tak jsme strávili od 4.-13.8 v nemocnici na rizikovém těhu. Mám ústřel v pravém hrudním žebru a dopuju se práškama, pokud se to nezlepší, za 14 dní vyvoláváme porod... :-/

avatar

ahoj, já mám v krumau taky cca za 14 dní rodit..možná se sejdem🙂 zlatej net co?

16. srp 2010
avatar

Ajaj, držíme palečky at je všechno v pohodě!!!

17. srp 2010
avatar

Káťo držím palce, ať se to srovná a s Barunkou si užijete pohodový konec těhu

17. srp 2010
avatar

Díky, holky, snažím se seč můžu... 😉

17. srp 2010