Ahoj holky, jak prosím zazimováváte trampolínu, aniž byste ji demontovali? Díky🌷
Nejprve jsme každoročně demontovali, letos jsme ji dali společně se zahradním domečkem pod pergolu.
6. lis 2021
My zrovna dnes demontujem... 30 minut a je pryc
6. lis 2021
nijak, celý rok stojí na stejném místě ve stejném stavu
6. lis 2021
Máme v plánu skoro celou rozebrat. Jen spodní konstrukci zasuneme do kůlny. Teda doufám, že projde dveřmi
6. lis 2021
Nijak,máme ji celou venku celý rok ,jelikož ji děti využívají pořád.
6. lis 2021
Taky nijak máme celí rok venku
6. lis 2021
My jí přenášíme do stodoly, ale viděla jsem, že se vyrábí plachty přímo na trampolíny
6. lis 2021
My ji máme taky celý rok venku
6. lis 2021
Sundáme ochrannou síť a zbytek přikryjeme igelitem.
6. lis 2021
Davame ji celou do stodoly... holky na ni mohou skakat tak cely rok. I v zime🙂