Ahoj holky, lze dát ba sebe pračku a sušičku jiných značek? A lze dát sušičku nahoru? Díky
Susicka vždy navrchu a se správným mezikusem ano. Jen pozor na hloubku
17. lis 2021
Sušička vzdy nahoru. Mame pracku gorenje, mezikus a susicku Beko.
17. lis 2021
Ano, máme Siemens a AEG
17. lis 2021
tereza2008
autorA holky...hloubky mate na centimetr stejny?
17. lis 2021
@tereza2008 na centimetr určitě ne, sušička je o kousek menší
17. lis 2021
@tereza2008 ne, mam susicku o 10cm hlubší.
17. lis 2021
Ano, jde a dokonce jde dát hluboká sušička na menší pračku.
17. lis 2021
Mám pračku a sušičku stejné značky, ale pračku užší. Truhlář nám udělal mezikus a drží to už přes dva roky.
17. lis 2021
17. lis 2021
Já mám susicku o 10 cm hlubší než pracku a to je maximum, i když oba spotřebiče stejne značky
17. lis 2021
tereza2008
autorDěkuju moc holky❤️
17. lis 2021
Také máme od truhláře udělaný mezikus a drží parádně
17. lis 2021


susicka musi byt vzdy nahore. A s adekvatnim mezikusem to jde