icon

Ahoj holky, lze dát ba sebe pračku a sušičku jiných značek? A lze dát sušičku nahoru? Díky

avatar

susicka musi byt vzdy nahore. A s adekvatnim mezikusem to jde

17. lis 2021
avatar

Susicka vždy navrchu a se správným mezikusem ano. Jen pozor na hloubku

17. lis 2021
avatar

Sušička vzdy nahoru. Mame pracku gorenje, mezikus a susicku Beko.

17. lis 2021
avatar

Ano, máme Siemens a AEG

17. lis 2021
avatar

A holky...hloubky mate na centimetr stejny?

17. lis 2021
avatar

@tereza2008 na centimetr určitě ne, sušička je o kousek menší

17. lis 2021
avatar

@tereza2008 ne, mam susicku o 10cm hlubší.

17. lis 2021
avatar

Ano, jde a dokonce jde dát hluboká sušička na menší pračku.

17. lis 2021
avatar

Mám pračku a sušičku stejné značky, ale pračku užší. Truhlář nám udělal mezikus a drží to už přes dva roky.

17. lis 2021
avatar
17. lis 2021
avatar

Já mám susicku o 10 cm hlubší než pracku a to je maximum, i když oba spotřebiče stejne značky

17. lis 2021
avatar

Děkuju moc holky❤️

17. lis 2021
avatar

Také máme od truhláře udělaný mezikus a drží parádně

17. lis 2021