Ahoj holky, mám prosbu - malý (4,5) už rok neustále všem vykládá, že bude stavitel. Doma staví z kostek, Walachie i Teifocu, ale chtěla jsem se zeptat na další tipy (knížky, hry, další stavebnice) na toto téma. Děkuji🙂
Jé, taky mám doma budoucího stavitele. 🙂 Ale my teda jedem hlavně lego...
18. srp 2022
Mit vic prostoru, ty cihlicky-pro-deticky.cz si koupim sama sobe 🙂
18. srp 2022
tereza2008
autor@galatea_a lego,teda Chevu stavi hodne, ale jen to mu nestaci😶
18. srp 2022
tereza2008
autor@janedv dekuji..tu prvni jsem podobnou ted sehnala..ta je super🙂.ty velke jsou spis na bunkr..on si stavi domy s terasou a garazi😅
18. srp 2022
tereza2008
autor@triskova_v koukala jsem..mame ten Teifoc a to si primo micha maltu a ma malinke cihlicky..ale dekuju😊
18. srp 2022
Ja videla v Pepcu sadu modeliny- postav si barak. Byli tam formy na cihly, tasky, okna… me se to docela libilo, ale nemam budouciho stavitele ;)