Ahoj holky, mohly by jste mi prosím poradit nějaké středisko a hlavně hotel v Beskydech? Chceme vyrazit v lednu, seznámit malého se sněhem 🙂 Jinak hotel bychom rádi s dobrou kuchyní a hlavně zázemím pro děti. Děkuji mooc ❤
Bílá - hotel Bauer
3. zář 2019
Horní Bečva Hotel Duo - mívají přes zimu animační programy pro děti
3. zář 2019
tereza2008
autor@mkrupetra na Bauer koukam, protoze chceme primo na sjezdovce, aby jsme se mohli u maleho prostridat😍
3. zář 2019
tereza2008
autor@marwinmh je krásny❤️
3. zář 2019
http://www.endemithotel.cz/ myslím, že by mohl splnit vaše nároky